loader image

تینا صنعت مبدل

سه شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳

سه شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳

سه شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳

اخبار و رویدادها

بازدید خانواده ها از شرکت و دیدار با مدیرعامل

بازدید خانواده ها از شرکت و دیدار با مدیرعامل

با هدف تکریم پرسنل و همچنین آشنایی خانواده‌های ایشان با نحوه‌ی فعالیت همکاران، برای نخستین بار خانواده‌های‌کارکنان شرکت تینا صنعت مبدل از کلیه‌ی خطوط تولید و دیگر نقاط این شرکت بازدید بعمل آوردند.

با موافقت و حمایت های دکتر علی اکبری مدیرعامل محترم شرکت در راستای آشنایی هرچه بیشتر خانواده‌ها با شرایط‌ کار و فعالیت همسران و پدران خود در خطوط تولید، خانواده‌ی کارکنان از سالن های تولیدی این شرکت بازدید و از نزدیک با فرایند تولید رادیاتورهای خودرو آشنا شدند.

در این بازدیدها که به همت امور اداری و منابع انسانی این شرکت انجام شد، خانواده‌ها پس از حضور در شرکت ضمن آشنایی کلی با روند تولید محصول در این کارخانه با واحد های مختلف و با میزان مسئولیت پذیری وتلاش این عزیزان آشنا شده و از توضیحات متخصصان این شرکت بهره‌مند شدند.

در انتهای بازدید، دکتر علی‌اکبری طی نشستی با خانواده کارکنان ضمن خوش آمد گویی، هدف از انجام این گونه بازدیدها را تکریم پرسنل و خانواده‌های آنها و همچنین شناخت هرچه بیشتر خانواده‌ها با محیط کار دانست. ایشان در ادامه و در خصوص دغدغه‌ها و مسائل خانواده پرسنل، خاطر نشان کرد که تمامی تلاش گروه مدیریتی این شرکت در راستای حل مسائل و مشکلات کارکنان این شرکت بوده و اطمینان خاطر داد که در آینده‌ی نزدیک امکانات رفاهی بیشتری در اختیار خانواده‌ی پرسنل قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است در پایان این بازدید و در فضای صمیمانه، دکتر علی اکبری با ثبت عکس های یادگاری و اهدای هدایایی به رسم یادبود از خانواده همکاران تقدیر و تشکر نمود.

مهمترین اخبار شرکت

بازدید از خط تولید

بازدید جناب آقای دکتر بابایی (مدیر عامل محترم شرکت رادیاتور ایران) از خطوط تولید شرکت تینا صنعت مبدل 

ادامه »
پیمایش به بالا