loader image

تینا صنعت مبدل

سه شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۳

سه شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۳

سه شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۳

اویل کولر

معرفی محصول

معرفی محصول: اویل کولر، خنک کننده روغن است. زمانی که موتور خودرو سرد است موجب کاهش کارایی قطعات و افزایش آلایندگی می شود و ازطرفی گیربکس اتوماتیک خودرو در دمای نسبتا بالا بهترین عملکرد را از خود نشان می‌دهد که این دما باید درمحدوه مشخصی حفظ شود. گیربکس های اتوماتیک در هنگام انجام وظیفه و در حین رانندگی با توجه به عملکرد چرخ ‌دنده‌ ها حرارت بالایی تولید می‌کنند. این قطعه با خنک کردن روغن گرم شده(رقیق شده) باعث  افزایش غلظت و  افزایش طول عمر روغن گیربکس و گیربکس خودرو می شود. بنابراین خنک کردن روغن گیربکس و حفظ دمای ثابت گیربکس اتوماتیک وسیله نقلیه از مهمترین وظایف اویل کولر( خنک کننده روغن) می‌باشد.

اویل کولر  با جنس آلومینیومی  و با پره نوع  کروگیت crougate  (در این نوع اویل کولر ها لوله‌ها از داخل پره‌ها عبور نمی‌کنند بلکه پره‌ها و لوله‌ها در امتداد هم قرار داده می‌شوند.) و لوله های آن از نوع توربولاتور تولید و به بازار عرضه می‌شوند.

 اویل کولر ها با پره کروگیت crougate  تکنولوژی جدیدتری  بوده که سرعت تولید و راندمان بالایی دارند و با لوله های نوع توربولاتور با تکنولوژی بریزینگ تولید می شوند.
جهت بهبود عملکرد ماشین و افزایش طول عمر خودرو و اویل کولر موارد ذیل را رعایت نمایید.
-تغییر مایع در فواصل منظم توصیه شده توسط سازنده
– عدم یکسل و یا حمل بارهای سنگین مکرر

اویل کولر شاهین
اویل کولر ساینا
پیمایش به بالا