شرکت تینا صنعت مبدل (سهامی خاص) در سال 1382 و با ظرفیت تولید


سالیانه دو میلیون قطعه رادیاتور خودرو به عنوان واحد تولید کننده رادیاتور


آلومینیومی و کولر خودرو در کشور تاسیس گردید. ادامه


 

 

تینا صنعت در یک نگاه

به نام خداوند قادر متعال که هرچه داریم گوشه ای از الطاف بیکران اوست

سیزده سال پیش در همین ایام پایانی سال بود که برای اولین بار در ایران، رادیاتور آلومینیومی خودرو در محل شرکت تیناصنعت مبدل، موسوم به پروژه کولر خودرو، با موفقیت تولید شد. در آن موقع تولید رادیاتور آلومینیومی خودرو، بدلیل عدم تجربه قبلی در ایران و نیز نو بودن تکنولوژی در سایر کشورها و عدم وجود اطلاعات کاربردی، پیچیده و دشوار به نظر می آمد اما با تلاش و پشتکار پرسنل آن زمان که برخی از آن تیم 10 الی 15 نفره اولیه همچنان در شرکت مشغول بکار هستند و با این سطور خاطره آن روزها در ذهن ایشان زنده می شود، موفق شدیم اولین رادیاتور آلومینیومی خودرو را که بدلیل نیاز روز و مسائل فنی برای خودروی پراید طرح ریزی شده بود، تولید نماییم.

در طی این سالها محصولات مختلفی به سبد محصولات شرکت افزوده شده است اما رادیاتور خودروی پراید بدلیل اولین و پرتیراژترین محصول تولیدی شرکت جایگاه ویژه ای دارد تا جائیکه بقیه تولیدات نیز معولاً با معیار رادیاتور پراید سنجیده می شود. این محصول در حال حاضر گاو شیرده شرکت بوده و با توجه به تیراژ بالای خودروی پراید تولید شده و در حال تردد در کشور، پیش بینی می شود حداقل در ده سال آینده نیز ولو با تیراژ کمتر در سبد محصولات شرکت باقی بماند.

حسن اتفاق تولید پنج میلیون و یکمین رادیاتور خودروی پراید را در ایام جشن پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به فال نیک می گیریم و بهانه ای قرار می دهیم تا بدور از هیاهوی تولید و فضای رسمی محیط کار، موفقیت در تداوم تولید و فروش این محصول را جشن بگیریم.

بی شک تمام کسانی که در طول این سالها به شرکت تیناصنعت مبدل خدمت کرده اند در این موفقیت سهیم هستند و جا دارد از تک تک ایشان تقدیر و تشکر نماییم. از بنیانگذار اصلی این شرکت جناب آقای ملکی تهرانی مدیرعامل وقت شرکت رادیاتور ایران که با نگاه بلند مدت و تفکر ملی و استراتژیک در زمانی که هیچ شرکتی در ایران به فکر رشد تکنولوژی تولید رادیاتور نبود، عزم به ارتقای این صنعت نمودند گرفته تا مدیران عامل، رؤسا، سرپرستان، کارشناسان، تکنسین ها ، کارگران و کارمندانی که در این شرکت شاغل بوده و یا هستند.

عزیزان آنچه می ماند، سرمایه ای است برای این مملکت، صرف نظر از نوع مالکیت، در قالب یک کارخانه تولید محصولات با کیفیت. بکوشیم تا با غنی کردن این سرمایه ملی و افتخار به آن، ضمن کمک به اقتصاد کشور، مسیر اشتغال برای همنوعان خود را فراهم نگه داریم.

در پایان از خانواده گرامی همکاران صدیق و پرتلاشم که قطعاً بدون همراهی ایشان امکان دستیابی به این موفقیت مقدور نبوده است تشکر و قدردانی می نمایم.

 

جلال منوچهریان

مدیرعامل

.

اخبار